ÖVRIGT / Musikinstrument / Gitarr 6478567
nr 647 8567
Gitarr
Levin
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 juli 2010
kl 19:45:09
2/7 21:34:47
100 kr
4/7 11:47:35